W niedzielne przedpołudnie,  10 stycznia, po raz kolejny nasze przedszkole grało wraz z WOŚP. Od kilkunastu lat uczestniczymy w tej ogólnopolskiej akcji na rzecz pomocy dzieciom i seniorom.

W tym roku wśród zaproponowanych atrakcji znalazły się:

• Bajkowe Jasełka w wykonaniu dzieci 5-letnich z grupy „Króliczki”
  • Kiermasz kartek świątecznych
  • Świąteczna kawiarenka, a w niej pyszne pączki i wypieki mam naszych przedszkolaków
  • Gry i zabawy zręcznościowe
  • Zabawy plastyczne

Aukcja, na której licytowano:

• Bożonarodzeniowe anioły - prace wykonane na konkurs przez rodziców naszych wychowanków
  • Piernikowe serduszka
  • Komplet biżuterii
  • Zaproszenie na zabiegi kosmetyczne

Jak każdego roku i tym razem serca naszych dzieci i ich rodzin okazały się szczere i wspaniałe.Tradycyjnie już od wielu lat akcję WOŚP w Bajkowym Przedszkolu wspiera Burmistrz naszego miasta P. Leszek Michalak wraz z małżonką P. Krystyną Michalak. Tegoroczna aukcja wzbudziła gorące emocje wśród licytujących, wszyscy twardo licytowali...czasami podbijając swoje własne, dopiero zadeklarowane kwoty. Kwotę zebraną podczas przedszkolnej WOŚP podamy po otrzymaniu oficjalnej informacji ze sztabu WOŚP.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające i hojne serca.

I znów spotkamy się za rok, bo Orkiestra gra do końca świata i ... jeden dzień dłużej, a my razem z nią!