• 2020_jaselka

    2020_jaselka

Wszystkie dzieci złożyły uroczystą przysięgę, w której zadeklarowały chronić swoją planetę przed zniszczeniem. Dzieci z grupy ,,Misie", wystąpiły w przedstawieniu pt. ,,O żabce, która miała marzenia". Humor zawarty w inscenizacji pomógł zrozumieć dzieciom prawa przyrody, oraz to, że nie można ufać nieznajomym.

Publiczność  gromkimi brawami podziękowała za występ małym aktorom, a uśmiech na twarzach dzieci był dla nauczycielek grupy Marty Bukalskiej i Doroty Góra największą nagrodą.

Ostatnim akcentem tego dnia były warsztaty ogrodnicze prowadzone przez pracownika sklepu "Leroy Merlin" Panią Joannę Kamińska. Przedszkolaki bawiły się w ogrodników sadząc pelargonię. Takie doznania sensoryczne utrwaliły potrzebę dbania o najbliższe otoczenie. Teraz codziennie idąc do przedszkola podziwiać będą efekt swojej pracy.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom i mały upominek. Dziękuję za wspólną zabawę i miło spędzony czas.

 

zapraszamy do galerii