• 2020_jaselka

    2020_jaselka

W piękny, słoneczny poranek z przedszkola wyruszył barwny korowód optymistycznych przedszkolaków. Dzieci przeszły alejkami osiedlowymi obwieszczając wszystkim swoje święto. Po powrocie, w ogrodzie oglądały bajkę pt. "Optymistyczna Ala", wystawioną przez dzieci z grupy "Tygryski".

Na przedszkolaków czekało również szereg radosnych zabaw rozwijających dziecięcą kreatywność. Jedną z atrakcji był udział w konkursie "Kreatywna piosenka dziecięca",  dzieci bardzo chciały zaśpiewać własną piosenkę do znanych melodii.

W tym roku każde Optymistyczne Przedszkole przygotowało optymistyczne puzzle pod hasłem "Podziel się kawałkiem tęczy". Ze wszystkich powstałych puzzli utworzymy łańcuch optymizmu podczas corocznego Festynu Optymistycznej Rodziny.

Na zakończenie dyrektor Bajkowego Przedszkola, Elżbieta Wierzyk wraz z nauczycielkami podziękowały dzieciom za radosną i kreatywną zabawę.

zapraszamy do galerii