• 2020_jaselka

    2020_jaselka

W konkursie tym wzięły udział dwie dziewczynki z grupy "Tygryski" - Elenka Grzywaczewska i Oliwka Reruch. Elenka przedstawiła wiersz pt. "Tulipan śpi", a Oliwka "Pączki". Dwie małe aktorki, bez cienia tremy, stanęły na scenie i deklamowały swoje wiersze. Konkurencja była duża, w dodatku nasze dzieci były najmłodszymi uczestnikami konkursu, co jednak nie przeszkodziło jednej z nich odnieść sukces.

Oliwka otrzymała dyplom i nagrodę za udział, a Elenka wywalczyła I miejsce w konkursie i otrzymała dyplom oraz piękną książkę. Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali poczęstunek. Radosne i szczęśliwe dziewczynki wróciły do przedszkola, tam przedstawiły swoje wiersze rówieśnikom ze swojej grupy - dzieci nagrodziły je owacjami na stojąco.

Gratulujemy!!!

 

zapraszamy do galerii