• 2020_jaselka

    2020_jaselka

 

W piątek, 13 maja, odbył się XVIII Żarowski Turniej Małego Aktora "Niezapominajka". Organizatorem turnieju było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Trzy małe aktorki z grupy "Tygryski" wzięły w nim udział: Elenka Grzywaczewska zaprezentowała wiersz pt. "Tulipan śpi", Ola Kupczyk - "Żyrafa u fotografa" i Oliwka Reruch - "Pączki". Dziewczynki profesjonalnie deklamowały swoje utwory.

Jury, które oceniało interpretację, grę aktorską oraz opanowanie pamięciowe, przyznało naszym przedszkolakom następujące nagrody:

  • Elenka otrzymała wyróżnienie
  • Oliwka zajęła II miejsce
  • Ola zajęła I miejsce w Turnieju Małego Aktora.

Ponadto Jury dziecięce przyznało Oliwce "Złotą Niezapominajkę". Dziewczynki oprócz gratulacji otrzymały również dyplomy i nagrody rzeczowe. Dzieci wróciły do przedszkola dumne i szczęśliwe, a tam czekali na nie koledzy i koleżanki z grupy, nagradzając je wielkimi brawami i uściskami. 

I tak nasze teatralne dzieciaki udowodniły, że piątek trzynastego to idealna data, aby przeżyć szczęśliwy dzień.

Gratulujemy naszym zwycięzcom!