• 2020_jaselka

    2020_jaselka

 Na wstępie wszystkie grupy przedstawiły  programy artystyczne  z okazji Dnia Mamy i Taty.  Scena w ogrodzie przedszkolnym rozbrzmiewała muzyką i dziecięcą poezją, nie zabrakło teatrzyków i tańców dla ukochanych rodziców. Jak zawsze, występy dzieci bardzo wzruszyły i uszczęśliwiły rodziców.

Tradycyjnie, jak co roku, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, każdy z uczestników mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Dla dzieci przygotowano loterię fantową, stanowiska plastyczne, sportowe oraz garderobę, gdzie oprócz strojów panie malowały dzieciom fantazyjne wzory na buziach. Wielką atrakcją dla przedszkolaków były zabawy z „Ale Hecą” – pokazy robienia ogromnych baniek mydlanych.  Wszyscy radośnie bawili się w robienie wielkich, tęczowych baniek – zarówno dorośli jak i dzieci. Do wspaniałej  zabawy  zachęcał dzieci spacerujący po ogrodzie wesoły prosiaczek.

Kolejną niespodziankę przygotował dla dzieci Klub Kreatywnych Rodziców, rodzice wystąpili  w teatrzyku „O królu Kraku i dzielnym Szewczyku Dratewce”. Występ naszych kreatywnych rodziców bardzo podobał się dzieciom – aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i roześmianymi buziami przedszkolaków.

Przygotowano również pokonkursową wystawę prac  biorących udział w konkursie „Moja mama czarodziejka”, wykonanych przez rodziców naszych dzieci. Wszystkie mamy, które wzięły udział w konkursie otrzymały  pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe, wręczane przez Dyrektor Elżbietę Wierzyk i organizatora konkursu  Dorotę Galicką.

Na tarasie,  „Kawiarenka pod parasolem” serwowała ciepłe i zimne dania oraz napoje przygotowane przez personel przedszkola. W menu,  królowały oczywiście pyszne ciasta upieczone przez mamy naszych przedszkolaków. Rodzice z grupy „Tygryski”” zadbali o to, aby nie zabrakło kiełbasek z grilla. 

Wszystkie nasze optymistyczne rodziny mogły miło, aktywnie i kreatywnie spędzić sobotnie przedpołudnie w naszym bajkowym ogrodzie.

Dochód uzyskany podczas festynu zostanie przekazany na rzecz Rady Rodziców. Pragniemy  podziękować naszym sponsorom, którzy wielokrotnie już wspierali nas finansowo i rzeczowo w organizacji Festynu Optymistycznej Rodziny. Nasi sponsorzy:

  • Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach, reprezentowana przez  P. Prezes Elżbietę Krzan
  • P. Halina Pudlik - sklep „Witaminka”
  • P. Marta Szwed
  • Fundacja „Nasze dzieci”, reprezentowana przez P. Katarzynę Potoczną
  • P. Piotr Chruścicki
  • rodzice naszych przedszkolaków

W imieniu wszystkich naszych dzieci i personelu dziękujemy serdecznie za wspomaganie naszych przedsięwzięć i uczestniczenie w naszym przedszkolnym życiu.

 

zapraszamy do galerii