• 2020_jaselka

    2020_jaselka

W tym dniu starszaki przedstawiały program artystyczny przygotowany na tak szczególną uroczystość. O godzinie 16:00 w Hali Sportowej zgromadzili się rodzice oraz zaproszeni goście, którzy zobaczyli swoje pociechy w roli aktorów, tancerzy, jak również piosenkarzy. Uroczystość rozpoczęła się pięknym Polonezem i odśpiewaniem przedszkolnego Hymnu. W części artystycznej zebrani rodzice oraz goście podziwiali występy dzieci.

"Króliczki" i "Krasnale" recytowały okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, odegrały bajkę "Wróżki", oraz w pięknych hiszpańskich strojach zatańczyły tańce "Pasadoble" i "Taniec Torreadora". Występ dzieci zakończył "Rock'n'Roll". Program artystyczny wzbudził podziw zgromadzonych. Dzieci otrzymały gromkie brawa za swoje popisy artystyczne.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Wierzyk, która podziękowała dzieciom za występ i złożyła im życzenia.

W czasie uroczystości niektórzy rodzice otrzymali Certyfikat Przyjaciela Bajkowego Przedszkola. Wszyscy rodzice otrzymali list gratulacyjny za pracę i zaangażowanie na rzecz grup. Każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom oraz prezent w postaci pióra, a na głowę biret symbolizujący zakończenie nauki w przedszkolu.

Przedstawiciel rodziców złożył serdeczne życzenia całemu gronu pedagogicznemu, a następnie Pan Burmistrz Leszek Michalak pogratulował pięknego występu i złożył życzenia dzieciom przekazując im słodkości.

 

zapraszamy do galerii