GRUPA ŻŁOBKOWA I

  1. BOMBA FABIAN
  2. DOBRZAŃSKA ALEKSANDRA
  3. GAŁAN RÓŻA
  4. GOŁĄB SZYMON
  5. GWÓŹDŹ FILIP
  6. KOWALSKA MILENA
  7. KRÓLIKOWSKI JÓZEF
  8. ŁAGODA ALEKS
  9. MARCHLEWICZ WIKTOR
  10. MIĘKINA ALEKSANDRA
  11. NAJNIGIER KINGA
  12. ODZIMKOWSKI JAKUB
  13. ORŁOWSKA MARTYNA
  14. PAJĄK ZUZANNA
  15. PODOLAK DENIS
  16. PRZYSTAŁ IGA
  17. PUDLIK JULIAN
  18. RUSIECKA NELA
  19. SANDECKI BRUNO
  20. TABAKA BARTOSZ
  21. WALISZAK WIKTOR

 

GRUPA ŻŁOBKOWA II

  1. DEC FILIP
  2. DRAB LILIANA
  3. GRABOWSKI-RUTKOWSKI MIŁOSZ
  4. GROCHOWINA HUBERT
  5. JAGŁA MARCEL
  6. KOPICKI WIKTOR
  7. KSIĄŻEK POLA
  8. KUPCZYK MICHAŁ
  9. LEWICKA IGA
  10. MOSKWIK OLIWIER
  11. OGRYZEK MICHAŁ
  12. POLICHT MAGDALENA
  13. POŁOCHAJLO LILLI
  14. RZEPECKI FILIP
  15. RZEPKA BARTŁOMIEJ
  16. SYKAŁA KAROLINA
  17. TRAFAS WERONIKA
  18. VOVK TETIANA
  19. WĄDOŁOWSKA RÓŻA
  20. WORSA ANTONI
  21. ŻYGADŁO PIOTR

 

GRUPA 3-LATKI 

NAUCZYCIEL: RENATA RÓŻAŃSKA, ANNA KRZYWIECKA-BROKOS

  1. BRZÓSKA ALAN
  2. BRZYSZCZ MAJA
  3. BUJAK FILIPINA
  4. BUJAK ZOFIA
  5. CHARYTANOWICZ FABIAN
  6. FESZTER FRANCISZEK
  7. FLOREK GABRIEL
  8. JAGIELNIK OLIWIA
  9. KĄKOL IZABELA
  10. KNAP BARTOSZ
  11. KNAP ZUZANNA
  12. KORBUT NATAN
  13. KRÓLIKOWSKI FRANCISZEK
  14. KULESZA LENA
  15. ŁAGODA HANNA
  16. MŁYNARCZUK MARCEL
  17. NIESYCZYŃSKA NATALIA
  18. PUŁACZEWSKI BARTOSZ
  19. RYCHEL KAJA
  20. STROJEC NADIA
  21. STRYJEWSKI KAROL
  22. TRYBUŁA JULIA
  23. ZADYLAK OLIWIA
  24. ZALAS TOMASZ

 

GRUPA 3-LATKI 

NAUCZYCIEL: BEATA PIS             

  1. BOCHAN KACPER
  2. CHMIELEWSKA NINA
  3. CNOTA BARBARA
  4. DEPTUŁA ZUZANNA
  5. DOBROWOLSKA ALEKSANDRA
  6. DUTKIEWICZ KAJA
  7. DZIURDZIA HANNA
  8. KAMIŃSKI TYMOTEUSZ
  9. NICIEJA KINGA
  10. PAWLIK NIKODEM
  11. PAWLIKOWSKI ANTONI
  12. PŁUCIENNIK JUSTYNA
  13. RAJCZAKOWSKI WIKTOR
  14. SUŁEK JAKUB
  15. WORSA ANASTAZJA
  16. ZEMLA ALEKSANDER

 

ŻŁOBEK- LISTA REZERWOWA :

  1. BABIARZ TYMON
  2. BOGUSZ LAURA
  3. BRYŁA ZUZANNA
  4. GARBACZ MIKOŁAJ
  5. GŁÓWKA FRANCISZEK
  6. GNOJEK ALEKSANDER
  7. JARYCZEWSKI KRYSTIAN
  8. KOT MAJA
  9. KURPANIK STANISŁAW
  10. MEKITA MIŁOSZ
  11. MIKOSZ LEON
  12. PACHOLAK ALICJA
  13. SKWIERCZYŃSKI JAKUB
  14. SZYKOWNA NINA
  15. TOKARZ WOJCIECH

 

PRZEDSZKOLE- LISTA REZERWOWA:

  1. BEDNARSKA MAGDALENA
  2. BIESIADA ZUZANNA
  3. BYKOWSKI MIŁOSZ
  4. CIENIAK MAJA
  5. DZIKOŃ FABIAN
  6. GAWRON ERYK
  7. JAROSZ WOJCIECH
  8. KAFEL KONRAD
  9. KOT IGOR
  10. KUCIĘBA-JURA NOEMI
  11. KURPANIK NELA
  12. LESIAK ZOFIA
  13. MAJCHER JAKUB
  14. MARCHLEWICZ MATEUSZ
  15. MAREK LEON
  16. MIREK EMILIA
  17. PAJĄK MICHAŁ
  18. PATERSKA IGA
  19. PIĄTEK ANTONI
  20. SEMIK GRACJAN
  21. SOŁTYSIAK OLIVIER
  22. STĘŻYCKI MICHAŁ
  23. SZWED MICHALINA
  24. TARANENKO ANNA
  25. TRACZ ZOFIA
  26. WIETECKI ANTONI

 

GRUPA 4-LATKI

NAUCZYCIEL: JOLANTA NOWAK, MARZENA GIERUSZ-KOLENDA

  1. BARABASZ JAKUB
  2. BĄKOWSKI ANTONI
  3. BUJAK HANNA
  4. CHRUŚCICKI ALAN
  5. GAŁKA AMELIA
  6. GRUSZCZYŃSKI BRAJAN
  7. JANKOWICZ LAURA
  8. KOWALSKA IGA
  9. KUŹMA KRZYSZTOF
  10. MAĆKAŁA MARTYNA
  11. MAJKRZAK ZOFIA
  12. MISKÓW TOMASZ
  13. MOŹDZIERZ LAURA
  14. OSIURAK JULIA
  15. PARCIA FRANCISZEK
  16. RUDNIK JAN
  17. SIKORA ANASTAZJA
  18. SIWEK ALAN
  19. SKORUPSKI IGNACY
  20. SUCHODOLSKI JAN
  21. SZCZEPANIAK KACPER
  22. SZCZUREK WOJCIECH
  23. ŚMIAŁOWSKA KAJA
  24. WACHOWIAK MARIA
  25. WICIŃSKA ALEKSANDRA

 

GRUPA 4 -LATKI

NAUCZYCIEL: MARTA BUKALSKA, DOROTA GALICKA          

  1. ANULEWICZ MIKOŁAJ
  2. BĄKOWSKI WOJCIECH
  3. BILICKI ALAN
  4. BOBER ALEKSANDRA
  5. BUŁGARYN ALEKSANDER
  6. CHODYNIECKA ANNA
  7. CIMOCH MIKOŁAJ
  8. CZERWIŃSKA OLIWIA- 2013
  9. DAWLEWICZ MAJA
  10. IŻYKOWSKI FABIAN
  11. JASIECZEK OLIWIA
  12. KACZOROWSKA AGNIESZKA
  13. KIEŁT PATRYCJA
  14. KŁYSZEJKO FILIP
  15. KOGUT MARCEL
  16. KWIATEK LEON
  17. MOMOT LENA
  18. OLSZOWY ALEKSANDER
  19. PASZKIEWICZ MAJA
  20. PETELSKA BLANKA
  21. PIASECKI MIŁOSZ
  22. PIETRAGA ZOFIA
  23. PODOLAK URSZULA
  24. RÓJ BARTOSZ
  25. WASIK LENA

 

GRUPA 5-LATKI

NAUCZYCIEL: MARIOLA KRÓL, JOLANTA NOWAK

  1. BEDNARSKI JAN
  2. BLUSIEWICZ LAURA
  3. BOROWIEC FILIP
  4. CIUPIŃSKI ALBERT
  5. GAWROŃSKI SZYMON
  6. GRZYWACZEWSKA ELENA
  7. JÓDA MAJA
  8. KAROLCZAK ALICJA
  9. KĄDZIOŁKA ADAM
  10. KRĘŻELEWSKI WIKTOR
  11. KUPCZYK ALEKSANDRA
  12. OGRYZEK JAN
  13. PETRYSZYN MARCEL
  14. RERUCH OLIWIA
  15. RERUCH JAKUB
  16. SKORUPSKI HUBERT
  17. STENCEL FRANCISZEK
  18. SZWED NINA
  19. SZYDŁOWSKI ADAM
  20. ŚLADOWSKA JUDYTA
  21. TRZPIOT-KOŁODZIEJ ZUZANNA
  22. WAWRZONEK KONRAD
  23. WĄDOŁOWSKI ALEKSANDER
  24. WYSOWSKA HANNA
  25. ŻYŁA NATASZA

 

GRUPA 5 -LATKI

NAUCZYCIEL: GÓRA DOROTA GÓRA, MARTA BUKALSKA

  1. BĄKOWSKI KACPER
  2. BURDZIŃSKA ANNA
  3. CHRZAN OLAF
  4. CNOTA JAN
  5. CZERMAŃSKI PAWEŁ
  6. DEREK-CZEKAJ IGNACY
  7. GOŁASZEWSKA DOMINIKA
  8. GROCHOWINA JAGODA
  9. JANKOWICZ OLIWIA
  10. JURKOWSKA AMELIA
  11. KORŁUB MIŁOSZ
  12. KORZEKWA MICHAŁ
  13. KUCIĘBA NATASZA
  14. KWIECIEŃ IGNACY
  15. LELOTKO WIKTORIA
  16. ŁAGODA KACPER
  17. MIROWICZ NATALIA
  18. OKARMUS OKTAWIA
  19. ORŁOWSKA ALEKSANDRA
  20. PAPIS PATRYK
  21. PLIZGA JAGODA
  22. RADEJ SZYMON
  23. STANKOWSKI MACIEJ
  24. SUBCZYŃSKA KARINA
  25. SZMIGIEL MAJA