• 2020_jaselka

    2020_jaselka

 

Przyszła pani jesień, która pełne naręcze liści niesie.

Zaszeleściło, zaszumiało i wiele różnobarwnych

listków z jej rąk powypadało.

 

24.11.2016 r. przedszkolaki z grupy,,Misie" wystąpiły w przedstawieniu teatralnym pt.:,,O gęsiareczce Kasieni i cudownych listkach pani Jesieni". Mali aktorzy wcielili się w różne role, które odegrali wzorowo.

Na tle kolorowej scenografii odbył się bal, na który Jesień zaprosiła swoich leśnych przyjaciół. Dialogi przeplatała muzyka, do której dzieci tańczyły i śpiewały. Rodzice gorącymi brawami nagrodzili występ dzieci. Po przedstawieniu na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez nasze niezawodne mamy.

Takie spotkania nie tylko integrują, ale też są okazją do obserwacji własnych pociech w relacjach z rówieśnikami i nauczycielkami. Dziękujemy za wzruszające chwile, jakie wspólnie przeżyliśmy.

 

zapraszamy do galerii