Wigilia w grupie Tygrysków

Kochani Rodzice!

O 16 godzinie, grudnia dziewiętnastego

W przedszkolu wydarzy się coś wspaniałego!

Zarezerwujcie koniecznie w poniedziałek czas,

Bo tutaj nie może zabraknąć Was!

Dzieci Jasełka wystawią, wspaniałe Was zabawią.

Bardzo się wszyscy w grupie ucieszymy,

Gdy Was w komplecie tutaj zobaczymy.

Zapraszamy!

Takim wierszem 5-latki zaprosiły swoich rodziców na spotkanie wigilijne, które odbyło się w poniedziałek 19 grudnia w grupie "Tygrysków". Dzieci przygotowały Jasełka, a rodzice poczęstunek. Dzieci swym pięknym występem wzruszyły swoich rodziców i  otrzymały gromkie brawa. Dyrektor  Bajkowego Przedszkola P. Elżbieta Wierzyk również podziękowała Tygryskom  i pogratulowała pięknego przedstawienia.

Po powrocie do sali dzieci podzieliły się opłatkiem, życząc sobie wesołych świąt.

Wielkie poruszenie wśród dzieci wywołał dźwięk dzwoneczka.  Okazało się, że nie tylko rodzice podziwiali Jasełka...zobaczył je też Gwiazdor i bardzo mu się podobały.

Po takim występie, jak sam powiedział, musiał odwiedzić małych aktorów i nagrodzić ich upominkami. Radość dzieci z wizyty niespodziewanego gościa i prezentów była wielka.

Po takich emocjach nadeszła chwila na wspólną gościnę przy wigilijnym stole. Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej  i radosnej atmosferze.