Od kilkunastu lat uczestniczymy w tej ogólnopolskiej akcji na rzecz pomocy dzieciom i seniorom. W tym roku wśród zaproponowanych atrakcji znalazły się:

• Jasełka w wykonaniu dzieci 5-letnich z grupy „Tygryski”
  • Kiermasz kartek świątecznych
  • Świąteczna kawiarenka, a w niej pyszne pączki i wypieki mam naszych przedszkolaków
  • Gry i zabawy zręcznościowe
  • Zabawy plastyczne
  • Kącik czytania bajek

Oraz aukcja, na której licytowano:

• Bożonarodzeniowe choinki - prace wykonane na konkurs przez rodziców naszych wychowanków, dyplomy i nagrody rodzicom wręczył Burmistrz Miasta P. Leszek Michalak
  • Tort z okazji 25 Finału WOŚP wykonany przez mamę naszego przedszkolaka P. Małgorzatę Orłowską
  • Piernikowe serduszka
  • Maski karnawałowe
  • Zaproszenie na zabiegi kosmetyczne

Jak każdego roku i tym razem serca naszych dzieci i ich rodzin okazały się szczere i wspaniałe.Tradycyjnie już od wielu lat akcję WOŚP w Bajkowym Przedszkolu wspiera Burmistrz naszego miasta P. Leszek Michalak wraz z małżonką P. Krystyną Michalak. Tegoroczna aukcja wzbudziła gorące emocje wśród licytujących, wszyscy twardo i ochoczo licytowali, dokładając swoją cegiełkę na szczytny cel. Kwotę zebraną podczas przedszkolnej WOŚP podamy po otrzymaniu oficjalnej informacji ze sztabu WOŚP.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające, hojne serca i naszym niezawodnym mamom, które zawsze wspomagają naszą kawiarenkę swoimi pysznymi wypiekami.

Zapraszamy ponownie za rok, bo przecież Orkiestra gra do końca świata i ... jeden dzień dłużej, a my razem z nią !!!!