W dniu 16.05 oraz 18.05 2017 po raz kolejny do Bajkowego Przedszkola zawitali goście,

którzy w ramach ogólnopolskiego programu "Cała Polska Czyta Dzieciom" przeczytali przedszkolakom ich ulubione bajki. Tradycja czytania bajek przez gości w naszym przedszkolu istnieje już od wielu lat. Tym razem bajki przedszkolakom czytali Pan Dyrektor z Gminnego Centrum Kultury i Sportu Tomasz Pietrzyk, Dyrektor Ośrodka Pomocy społecznej Pani Anita Denes Ziemkiewicz, Dyrektor Miejskiej Biblioteki w Żarowie Pani Stanisława Biernacka, Dyrektor Bajkowego Przedszkola Pani Elżbieta Wierzyk oraz Pani Małgorzata Pasikowska, nasza intendentka.

Bajki naszym pociechom czytają również ich rodzice, którzy chętnie biorą udział w każdej inicjatywie Bajkowego Przedszkola.