W godzinach popołudniowych przedszkolaki wraz z rodzicami przybyły do przedszkola na wieczór zabaw andrzejkowych.

Na początku wieczoru dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny, w którym nie zabrakło piosenek, tańców oraz inscenizacji do wiersza "Na straganie". Po krótkim występie wróżki wprowadziły przybyłych rodziców oraz dzieci w świat fantazji. Opowiedziały o tradycjach andrzejkowych oraz legendę związaną z tym świętem. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowieści po której chochliki zaczęły andrzejkowe wróżby, które przyniosły wiele radości i śmiechu.

Ostatnią z zabaw było lanie wosku. Zabawa ta pozwoliła rodzicom wykazać się dużą kreatywnością i pomysłowością, gdyż każdy z rodziców musiał odczytać wróżbę powstała z wosku.

Po wesołej zabawie wszyscy przybyli goście oraz dzieci usiedli do wspólnego biesiadowania.

 

zapraszamy do galerii