Pięciolatki zaprezentowały przed społecznością przedszkolną opowieść o zwierzętach leśnych przygotowujących się do nadchodzącej zimy. Dekoracje, stroje i wyrazista muzyka, a przede wszystkim gra aktorów sprawiły, że najmłodsza publiczność oglądała przedstawienie z wielkim zainteresowaniem.

Po południu natomiast do Bajkowego Przedszkola przybyli rodzice małych aktorów. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem zagrały swoje role wzbudzając radość i wzruszenie wśród publiczności, która nagrodziła je gromkimi brawami.

Po spektaklu mali aktorzy i  ich rodzice udali się do Sali przedszkolnej na mały poczęstunek przygotowany wspólnie przez rodziców i personel przedszkola. Gratulujemy rodzicom wspaniałych pociech!