"Biały obrus lśni na stole,

pod obrusem siano.

Płoną świeczki na choince

co tu przyszła na noc."

               (T.Kubiak)

 

Wigilia w Bajkowym Przedszkolu tradycyjnie rozpoczęła się od Jasełek. W tym roku przedszkolaki podziwiały przedstawienie w wykonaniu 3-latków z grupy "Tygryski".

Jak co roku, wśród dzieci zajęli miejsca zaproszeni goście: Burmistrz Miasta p. Leszek Michalak, Przewodniczący Rady Miasta p. Roman Konieczny, ks. Tomasz Krupnik i przedstawicielka Rady Rodziców p. Agnieszka Worsa. 

Po jasełkach, gdy już wszyscy zasiedli przy pięknie udekorowanych wigilijnych stołach, nadszedł czas na serdeczne, świąteczne życzenia składane przez dyrektor Elżbietę Wierzyk i naszych gości, wspólne kolędowanie, wigilijny  barszcz z uszkami… i słodkie małe co nieco dla dzieci...na deser.

Jak każdego roku przedszkolna Wigilia była dla wszystkich  wzruszającym i zarazem radosnym przeżyciem.   

 

zapraszamy do galerii