Na Wigilię do Bajkowego Przedszkola

kochanych Rodziców zapraszamy.

Z Jasełkami i świąteczną kolędą

na wszystkich tam czekamy.

Nasz występ w czwartek o 16.00  zaczynamy,

dnia 21 grudnia  Kochani się spotykamy

 

Tak 5-latki z grupy "Elfy" zaprosiły swoich rodziców na spotkanie wigilijne. Dzieci wraz z wychowawczyniami przygotowały Jasełka, a rodzice słodki poczęstunek. Elfy swym pięknym występem zachwyciły i wzruszyły swoich rodziców za co zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dyrektor Bajkowego Przedszkola P. Elżbieta Wierzyk podziękowała dzieciom  za piękne przedstawienie, nagradzając je słodkościami.

Po występie nauczycielki złożyły dzieciom i rodzicom życzenia z okazji zbliżających się świąt.

Jeśli święta i choinka to... oczywiście prezenty... W oczekiwaniu na Mikołaja dzieci zaśpiewały o nim wesołą piosenkę. Okazało się, że podczas tego "mikołajowego śpiewania" przedszkole odwiedził listonosz, dostarczając bardzo ważny list dla Elfików. Radość była wielka, gdyż był to list od samego Mikołaja! W liście tym gratulował dzieciom wspaniałych Jasełek (oglądał je przecież, siedząc na chmurce...). Zostawił dla nich również miłą niespodziankę -  w dużym, czerwonym worku. Po szybkiej akcji poszukiwawczej dzieci odnalazły taki worek pod choinką. Szczęśliwe i podekscytowane otrzymały swoje prezenty.

Po tak radosnych przeżyciach nadeszła pora na wspólne biesiadowanie przy słodkim wigilijnym stole. A dzieci, cóż...dzieci natychmiast rozpakowały prezenty i rozpoczęły wesołą zabawę. Nasze spotkanie wigilijne u Elfików upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc i zaagażowanie w przygotowanie naszej uroczystości.

 

zapraszamy do galerii