Rodzice wraz z dziećmi dekorowali kolorowym lukrem, czekoladą i różnorodnymi cukiereczkami upieczone wcześniej pierniczki. Miały one różne kształty (choinki,bałwanki,serduszka itp). Z gotowych piernikowych elementów powstały trzy piernikowe domki, które zostaną zlicytowane na tegorocznej WOŚP.

Dodatkową atrakcją było wykonanie dużych rodzinnych, papierowych łańcuchów na choinkę, które ozdobiły naszą salę. Wspaniałe zajęcie, miła, życzliwa atmosfera i integracja wszystkich uczestników to zasługa pań : Pauliny Denker-Jarosz i Agnieszki Worsy - organizatorek spotkania.

Po zakończeniu "Piernikowania" wszyscy udali się na słodkie biesiadowanie przy kawie, herbacie i pysznych ciastach upieczonych przez rodziców i panią Zosię. Stół szwedzki udekorowały panie Zosia i Edyta.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tak wspaniałego spotkania serdecznie dziękuję.

 

zapraszamy do galerii