Codzienne czytanie bajek jest już od wielu lat wpisane w tradycje naszego Bajkowego przedszkola. Dzieci bardzo chętnie sluchają bajek czytanych co dziennie przez swoje panie ale również ogromną radośc sprawia im wizyta gosci, którzy włączają się w naszą tradycje.

Do przedszkola zapraszani są goście z róznych środowisk, jak równiez nasi rodzice, którzy chetnie przybywają do przedszkola aby czytac bajki swoim pociechom. Tym razem w grupie dzieci 4- letnich " Krasnali" oraz " Króliczków" bajkę przedszkolakom czytały mamy Pani A. Sułek i M. Knap natomiast w grupach starszych, 5- latków,  bajkę czytała zaprzyjażniona z naszym  Bajkowym przedszkolem pani E. Kulas, ktora zawsze chętnie przyjmuje zaproszenie od przedszkolakow.