W poniedziałek, już od rana nasi najmłodsi wychowankowie z niecierpliwością wyczekiwali rozpoczęcia uroczystości pasowania na przedszkolaka. Punktualnie o 9.30 dzieci przywitały zaproszonych gości, zapraszając wierszem na swój pierwszy, jakże ważny występ. Jako odważne i optymistyczne przedszkolaki dzielnie i z uśmiechem popisały się przed publicznością swoimi umiejętnościami - były wesołe wiersze i piosenki, tańce, rymowanki oraz zabawa z chustą animacyjną.


Na zakończenie swojego występu pięknym wierszem poprosiły Panią Dyrektor o pasowanie ich na prawdziwych przedszkolaków. Dyrektor Elżbieta Wierzyk przyjęła ślubowanie dzieci i pasowała je na przedszkolaków, wręczając dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. Nie zabrakło również słodkiego akcentu... o to zadbała Sekretarz naszej gminy Pani Sylwia Pawlik. Rodzice Kangurków także złożyli ślubowanie, przyrzekając kochać swe dzieci nad życie. Na szczęśliwe dzieci i dumnych ze swych pociech rodziców oczekiwały pięknie udekorowane stoły i słodki poczęstunek. Wszystkie pyszne słodkości zostały przygotowane przez nasze mamy, za co serdecznie dziękujemy.

Ale to nie koniec niespodzianek... Wychowawczynie zaprosiły chętne drużyny (rodzic i dziecko) do udziału w turnieju pod hasłem "Wiem wszystko o przedszkolu mojego dziecka." Zespoły przy dobrej współpracy zdobywały punkt po punkcie...i takim sposobem wszystkie drużyny zwyciężyły w tym turnieju. Uczestnicy zostali udekorowani pamiątkowymi "medalami".


Od dziś do grona optymistycznych bajkowych przedszkolaków dołączyły dzielne "Kangurki".

zapraszamy do galerii