W czwartek od rana w naszym przedszkolu panował nastrój radosnego oczekiwania. Wszystkie dzieci wypatrywały Mikołaja, który jak każdego roku, miał tego dnia odwiedzić przedszkolaków.

Niespodzianką dla naszych wychowanków było poranne multimedialne spotkanie z Mikołajem, po nim pozostało już tylko spokojnie czekać na niego w salach. Mikołaj z wesołym usmiechem wędrował po przedszkolu, wręczając każdemu dziecku prezenty. A dzieci? Dzieci z wielkim przejęciem witały go wierszykami i piosenkami.
Do zobaczenia Mikołaju... za rok.

Nauczycielki z grupy Kangurki serdecznie dziękują, w imieniu swoim i dzieci, rodzicom Antosia za wspaniałe prezenty mikołajkowe dla naszych dzieci ... zabawki sprawiły wiele radości zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Pięknie dziękujemy naszym Mikołajom!

zapraszamy do galerii