Takimi słowami przedszkolaki z grupy ,,Misie" zaprosiły rodziców na spotkanie wigilijne, które miało miejsce 14.12.2018 r. w Bajkowym Przedszkolu. W mroku na tle betlejemskiej scenografii pojawili się mali aktorzy. Z pełną powagą zajmowali miejsce na scenie by za chwilę odegrać brawurowo sceny z Bożego Narodzenia. Dzieci ubrane były w piękne stroje przygotowane przy współudziale rodziców. Rytmiczne kolędy i pastorałki zapowiadały kolejne wydarzenia rozgrywające się w Betlejem. Dzieci z wielkim zaangażowaniem występowały, za co otrzymały gromkie brawa od widzów.

Nie zabrakło niespodzianki, którą w nagrodę podarowała dzieciom Pani ,,Mikołajowa". Na zakończenie części oficjalnej złożone zostały życzenia dla wszystkich zgromadzonych gości. Popłynęły łzy wzruszenia zarówno u nauczycielek jak i rodziców.

W sali czekał na wszystkich słodki poczęstunek zorganizowany przy niezawodnej pomocy naszych mam, którym serdecznie dziękujemy. Wydarzenie to na długo pozostanie w naszej pamięci.

zapraszamy do galerii