W tym roku Bajkowe Przedszkole również zaproponowało wiele atrakcji:

  1. Jasełka w wykonaniu 5-latków z grupy "Króliczki".
  2. Aukcja piernikowych serc i domków wykonanych przez Klub Optymistycznych Rodziców wraz z dziećmi z grupy "Krasnale" oraz przedmiotów podarowanych na ten cel przez sponsorów.
  3. Pokonkursowa licytacja bożonarodzeniowych stroików.
  4. Kiermasz kartek okolicznościowych wykonanych przez nauczycielki przedszkola.
  5. Świąteczna kawiarenka:pączki (specjalność kuchni przedszkola) i ciasta (specjalność naszych mam).
  6. Zabawy i gry zręcznościowe.
  7. Zabawy plastyczne dla dzieci.
  8. Czytanie optymistycznych bajek.

Niespodzianką dla wszystkich było pojawienie się grupy "uzbrojonych żołnierzy" w mundurach polowych. Do naszej akcji charytatywnej dołączyli młodzi ludzie, tworzący drużynę sportową pod nazwą " ADHD ". Oczywiście całe ich uzbrojenie to atrapy prawdziwej broni. Pokaz przygotowany przez "żołnierzy" wzbudził duże zainteresowanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych.

Jak każdego roku i tym razem serca naszych dzieci i ich rodzin okazały się szczere i wspaniałe. Tegoroczna aukcja wzbudziła gorące emocje wśród licytujących, wszyscy ochoczo licytowali, dokładając swoją cegiełkę na szczytny cel. Tradycyjnie już od wielu lat akcję WOŚP w Bajkowym Przedszkolu wspiera Burmistrz naszego miasta P. Leszek Michalak wraz z małżonką P. Krystyną Michalak.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające, hojne serca i naszym niezawodnym mamom, które zawsze wspomagają naszą kawiarenkę swoimi pysznymi wypiekami.

Drodzy rodzice, w tym roku, dołożyliśmy naszą cegiełkę do WOŚP w  kwocie 2.239 zł.

Dziękujemy!!!

zapraszamy do galerii