Każda grupa wyróżniała się innym kolorem koszulek, prawdziwie tęczowy korowód radosnych dzieci z transparentami optymistycznie przemaszerował przez ulice naszego miasta.

Przed Urzędem z uśmiechem witał dzieci Burmistrz Żarowa Pan Leszek Michalak. Przedszkolaki zaśpiewały optymistyczną piosenkę, a Dyrektor Bajkowego Przedszkola Pani Elżbieta Wierzyk w imieniu dzieci wręczyła P. Burmistrzowi pamiątkę z optymistycznym przesłaniem. Dzieci odwiedziły także pracowników urzędu, obdarowując każdego optymistycznymi myślami.

Pan Burmistrz przygotował dla przedszkolaków słodką niespodziankę. Nasi mali optymiści wracając do przedszkola życzyli napotkanym ludziom miłego dnia, przekazując kolorowe emblematy z optymistycznymi hasłami. Nasi wychowankowie sprawili, że na twarzach przechodniów pojawiały się radosne uśmiechy...wręcz "zarażali" wszystkich optymizmem.

 

zapraszamy do galerii