W czwartek 19. XII. wszystkie przedszkolaki rozpoczęły uroczystą wigilię w Bajkowym Przedszkolu od oglądania pięknych i wzruszających Jasełek w wykonaniu „Tygrysków”. Tradycyjnie wśród dzieci zajęli miejsca zaproszeni goście: Burmistrz Miasta p. Leszek Michalak, Z-ca Burmistrza p. Przemysław Sikora, Przewodnicząca ZNP p. Krystyna Domańska, Ksiądz Paweł Szajner oraz Przedstawicielka Rady Rodziców p. Monika Kordecka.

Po jasełkach, gdy już wszyscy zasiedli przy pięknie udekorowanych wigilijnych stołach, nadszedł czas na serdeczne, świąteczne życzenia składane przez dyrektor Elżbietę Wierzyk i naszych gości, kolędy, wigilijny barszcz z uszkami… i odrobinę słodkości dla dzieci. Jak każdego roku przedszkolna Wigilia była dla wszystkich ważnym i radosnym przeżyciem.