W tym roku szkolnym oferujemy Państwu możliwość elektronicznego zapisania dziecka oraz opłacenia wybranej przez Państwa składki ubezpieczenia grupowego. Na rok szkolny 2020-2021 Rada Rodziców Bajkowego Przedszkola w Żarowie wybrała TU COMPENSA oraz ustaliła do wyboru następujące wysokości składek :

30 zł, 50 zł oraz 100 zł. (SKŁADKA PŁATNA JEDNORAZOWO)

Dodatkowo dostępna jest składka VIP o składce w wysokości 135 zł.

ABY DOKONAĆ WPŁATY NALEŻY POSTĘPOWAĆ WEDŁUG NASTĘPUJĄCYCH WSKAZÓWEK:

1. wejść na stronę: www.szkola.compensa.pl
  2. wpisać KOD DOSTĘPU. Kod dostępu do wszystkich składek dla Przedszkola to : 878852
  3. Przed ostateczną decyzją, będziecie Państwo mogli jeszcze raz zobaczyć różnice oraz wybrać tę składkę,która uznacie za najlepszą dla Waszych dzieci .
  4. Wybrać interesującą Cię składkę i postępować wg dalszych wskazówek.
  • dane płatnika - proszę wpisać dane rodzica
  • dane ubezpieczonego - proszę wpisać dane dziecka oraz nacisnąć DODAJ OSOBĘ ( tu proszę wpisać wszystkie Państwa dzieci ) następnie nacisnąć -dalej'
  • proszę zaznaczyć pierwsze 4 zgody na TAK , reszta na NIE oraz nacisnąć „ZAPŁAĆ" , nastąpi przekierowanie do płatności i na tym koniec

Rodziców zainteresowanych informacją na ten temat zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Panią Wioleta Osiewała tel. 668 276 768 .

TERMIN PŁATNOŚCI SKŁADKI- DO 30.09.2020r