Tak Kangurki (4-latki) w środowe popołudnie 11 grudnia, zapraszały swoje rodziny na spotkanie wigilijne. Dzieci wraz z wychowawcami przygotowały Jasełka i złożyły piękne życzenia swoim bliskim a rodzice poczęstunek na świątecznie przystrojone wigilijne stoły. Nie mogło również zabraknąć w takim dniu prezentów dla najmłodszych. Mikołaj siedząc na chmurce „przypadkiem” usłyszał jasełka i pięknie zaśpiewane kolędy.

W nagrodę za starania dzieci przybył do przedszkola, przywożąc paczki dla przedszkolaków. Kangurki przywitały gościa wesołą piosenką i z radością przyjęły prezenty. Jeszcze pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i wszyscy zasiedli przy stołach kosztując pysznych wypieków naszych mam.

Spotkanie wigilijne dostarczyło wielu wzruszeń rodzicom, wychowawcom i dzieciom, było ważnym i radosnym przeżyciem dla nas wszystkich.

 

zapraszamy do galerii