Taką zapowiedzią przedszkolaki z grupy ,,Misie" zaprosiły swoich gości do obejrzenia przedstawienia teatralnego Jasełek. Piękna scenografia Betlejem była tłem do rozgrywających się scen Narodzenia Pańskiego. Mali aktorzy przebrani w stroje teatralne wcielili się w role spektakularnie grając swoje scenki. Muzyka poważna oraz staropolskie kolędy i pastorałki wzbogaciły całe wydarzenie.

Przedświąteczny nastój tego spotkania wywołał u wielu gości łzy wzruszenia. Dzieci otrzymały podziękowania i gratulacje od Pani dyrektor oraz gromkie brawa od wszystkich zgromadzonych widzów. W nagrodę czekała na nich Pani Mikołajowa rozdając prezenty.

Nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez nasze niezawodne mamy. Takie chwile to czas miło spędzony z dzieckiem ale tez okazja do integracji rodziców i nawiązania bliższych relacji ze środowiskiem przedszkolnym. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

zapraszamy do galerii