Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom jasełka bożonarodzeniowe. W pięknie udekorowanej sali, szopce oświetlonej Gwiazdą Betlejemską dzieci przedstawiły historię narodzenia Dzieciątka Jezus.

Po zakończeniu występu przyszedł czas na życzenia świąteczne i degustację ciast przygotowanych przez rodziców. Było pięknie, wzruszająco i bardzo rodzinnie. Oczywiście nie zabrakło Świętego Mikołaja, który rozdawał dzieciom prezenty. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem, jak również rozmowy przy wigilijnym stole wprowadziły wszystkich w świąteczną atmosferę, pełną radości, nadziei i życzliwości.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również wzmacniają bliskie i serdeczne relacje.


Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu naszej uroczystości.

zapraszamy do galerii