Jak każdego roku i tym razem zaproponowaliśmy wiele atrakcji wszystkim uczestnikom, zarówno tym "małym jak i dużym":

  • Jasełka w wykonaniu 5- latków z grupy "Tygryski"
  • Aukcja piernikowych domków i serc wykonanych przez dzieci i rodziców z grupy "Krasnale", tortu wykonanego przez mamę Dyrektor Bajkowego Przedszkola oraz przedmiotów podarowanych na ten cel przez sponsorów
  • Pokonkursowa licytacja aniołów i kapeluszy
  • Kiermasz kartek okolicznościowych wykonanych przez nauczycielki przedszkola
  • Świąteczna kawiarenka oferująca pączki (specjalność naszej kuchni) i pyszne wypieki  mam naszych wychowanków
  • Zabawy i gry zręcznościowe dla dzieci
  • Zabawy plastyczne dla całej rodziny
  • Czytanie optymistycznych bajek

Niespodzianką dla wszystkich było pojawienie się grupy "żołnierzy" w mundurach polowych. Do naszej akcji charytatywnej już po raz drugi dołączyli młodzi ludzie, tworzący drużynę sportową pod nazwą "ADHD". Pokaz przygotowany przez grupę wzbudził duże zainteresowanie zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Jak każdego roku i tym razem serca naszych dzieci i ich rodzin okazały się szczere i wspaniałe.Tegoroczna aukcja wzbudziła gorące emocje wśród licytujących, wszyscy ochoczo licytowali, dokładając swoją cegiełkę na szczytny cel.

Tradycyjnie już od wielu lat akcję WOŚP w Bajkowym Przedszkolu wspiera Burmistrz naszego miasta P. Leszek Michalak wraz z małżonką P. Krystyną Michalak oraz P. Beata Jurczak
szefowa Sztabu WOŚP w Żarowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za ogromne, kochające, hojne serca i naszym niezawodnym mamom, które zawsze wspomagają naszą kawiarenkę swoimi pysznymi wypiekami.

Dziękujemy i zapraszamy za rok, bo przecież Orkiestra gra do końca świata i ...jeden dzień dłużej, a Bajkowe Przedszkole wraz z nią!

zapraszamy do galerii